pondělí 17. srpna 2015

Návod pro začátečníky Facebook marketingu - Power Editor

Základní nástroj „Správce reklam“ pro tvorbu a správu reklamy na Facebooku jen fajn – když děláte svou první reklamu. Jakmile chcete z marketingu na Facebooku dostat maximum, začnete koukat po nástroji, který Vám umožní pokročilou práci s reklamami, a tím je silný a mocný Facebook Power Editor.


Power Editor je originální nástroj přímo od Facebooku, díky kterému můžete jednoduše duplikovat, hromadně upravovat reklamy a dělat spoustu dalších užitečných věcí. Čas, který u tvorby reklam strávíte, se může zkrátit na desítky minut oproti hodinám v běžném správci reklam. Pomocí Power Editoru můžete tvořit temné příspěvky, o jejichž obrovské síle jsem psal v článku Temné příspěvky jako nejefektivnější reklama na Facebooku.
Jediná možná nevýhoda je, že Power Editor funguje pouze v prohlížeči Google Chrome a to jak na PC tak na Macu. Pro mě to nevýhoda není, ale ne každý má Google Chrome rád.
V tomto článku se společně podíváme na to, jak se v Power Editoru pohybovat, jak v něm jednoduše vytvořit reklamu a také jak využít jeho unikátní možnosti.  • Využívejte efektivnosti Power Editoru při správě reklam pro svůj AFFILO eshop!
  • Pixel pro Facebook si nastavíte ve Správci.


Co dál?

Žádné komentáře:

Okomentovat