pondělí 31. srpna 2015

Reálné zkušenosti s provozováním affiliate eshopů a katalogů

Existuje spousta cest jaký způsobem se dá vydělávat na internetu. Mojí cestou je budování eshopů, které fungují na bázi affiliatu a dropshippingu. V tomto oboru se pohybuji již delší dobu a chtěl bych Vám nabídnout užitečné informace o tom jakým způsobem tyto weby budovat a přistupovat k nim. Ať už jste majitel eshopu, konzultant nebo Vás podnikání na internetu pouze zajímá, tak věřím, že pro Vás bude tato přednáška přínosná. Nebude nouze o tipy, ukázky toho co funguje a co ne a hlavně si povíme jakým způsobem na tom všem vydělat. Dělám to proto, že mě to baví.
Milan Pichlík
Jsem Písečák studující na Západočeské univerzitě v Plzni. Mimo školu se věnuji svým affiliate eshopům, dropshippingu a magazínovému webu. Baví mě objevovat krásy online marketingu a ohromné příležitosti, které nabízí. Občas také napíši nějaký článek na svém blogu - http://milanpichlik.cz/


Jak to použít při propagací kampaní v AFFILO.cz?

Není nic snažšího než začít dělat to co Milan - spustit si svůj AFFILOshop a vytvářet k němu podpůrné katalogy produktů, a sbírat tím návštěvnost z vyhledávačů zdarma :-)


Co teď ?!?

  1. Zaregistrovat se do affiliate sítě AFFILO.cz - zabere to minutku!
  2. Spustit si vychytaný AFFILOshop (zdarma) - E-shop naplněný zbožím vydělávající na provizích
  3. Jít na Kompletní seznam návodů pro affiláky a marketéry
  4. Sledovat nás přes Twitter, Facebook nebo RSS zdroj
  5. Diskutovat s ostatními affiláky o zkušenostech na Affiliate-Forum.cz
  6. = Konečně úspěšně začít vydělávat na internetu :o)

Žádné komentáře:

Okomentovat