úterý 25. srpna 2015

Sbírejte emaily na Vaše návštěvníky pomocí LeadBox

Proč sbírat e-maily na svých AFFILOshopech jsme si řekli v několika předchozích dílech seriálu o e-mailingu (1. DÍL, 2. DÍL a 3. DÍL), takže netřeba to dále moc rozvíjet. Stručně řečeno dokážete vaši těžce vydřenou návštěvnost ještě lépe vytěžit, protože získáte nejenom klasické objednávky, ale také i e-maily na potenciální zákazníky. A ty vám už nikdo nevezme.

V druhém díle jsem vám ukázal několik způsobů, jak sbírat e-maily na AFFILOshopech a jedním z nich byl i český Leadbox.cz od Mária Roženského (autora affiliate řešení Affilbox.cz).

Proč využít zrovna Leadbox?

 1. je jednoduchý, 
 2. ZDARMA, 
 3. je česky. 
Co více si pro začátek se sběrem e-mailů přát?Registrovat si svůj Leadbox můžete na Leadbox.cz – stačí vám e-mail a heslo pro další přístupy.

Upravit / doplnit ve formuláři můžete:
 • nadpis boxíku, 
 • textaci obsahu / tlačítka, 
 • textaci nadpisu / obsahu děkovné hlášky 
 • a také pozicování Leadboxu v rámci stránky. 
Můžete doplnit i napojení na Smartemailing či Mailchimp (free i placené služby pro e-mailing na vaše kontakty).

Po založení svého prvního sběrného formuláře klikněte v náhledu vašeho nového Leadboxu na tlačítko Zobrazit zdrojový kód pro vložení.


A po zobrazení samotného kódu zkopírujte číselně-písmenou kombinaci (je to zmiňované Leadbox ID) mezi částí /leadbox/ a /generate - v našem příkladu je to a348f64f42fd0161913658b9d0de355f6edd3cc3 - na obrázku je podržená červeně.Napojení Leadboxu s AFFILO platformou je jednoduché:


 1. přihlašte se na http://spravce.affilo.cz/
 2. v záložce Služby klikněte na Nastavení v řádku u LeadBox 
 3. doplňte svoje ID, 
 4. a máte HOTOVO


A už sbíráte e-maily – buď do databáze samotného Leadboxu, nebo do napojených služeb. Jejich využívání je jen na vás. A teď šup do nastavování a sbírání e-mailů!

Dalším zdrojem informací o Leadboxu:
Co dál?!?

Žádné komentáře:

Okomentovat